Reny | 1. prosince 2018, 05:20:00
Janinka. Koľko mg berieš toho cečka? Je rozdiel keď ho neberieš a keď ho berieš?

Janinka | 27. listopadu 2018, 11:26:00
ahojte všichni, jaký je rozdíl mezi Derealizaci a mozkovou mlhou? Umí to někdo popsat? taky jsem si v DM koupila sypaný vitamín C a beru Hořčík,dlouho jsem tu nepsala,stav mám už 3roky stejný z dlouhodobého stresu pocit divného vnímání okolí jako v opilosti,omámení a pocit že vidím rozmazaně ale jinak mi nic není,funguju a chodím do prace,jen se někdy musím moc soustředit ať spočítám 1+1. dokud jsem doma v místnosti tak v poho ale jak vyjdu ven na denní světlo tak bááác jak pytlem po hlavě a opět pocit jako ve snu,snažím se už na to nemyslet a fungovat,nejhůř mi je prostě na denním světle.

Reny | 23. listopadu 2018, 23:41:13
Neboj Aďka. Začne sa to zlepšovať. Práve tá lepšia nálada to bude zlepšovať. Viete kedy sa dieťa bojí? Keď si začne predstavovať niečo strašidelné. Keď začne premýšľať,že je v izbe niečo strašidelné. Jeho mozog myslí na niečo strašidelné. Dostáva sa do stresu. Kedy sa prestane báť? Keď sa jeho mozog zamestná niečím iným. Napríklad niekto zasvieti. Alebo začuje mamu z druhej izby. Jeho mozog už na to nemyslí. Jeho strach sa nestupňuje. A strašiaky sú preč. Viete prečo sa klaustrofobik bojí v malých priestoroch? Pretože na to myslí. Jeho panika sa stupňuje priamoúmerne jeho otáčkam v mozgu. Myslí na to že je v malom priestore. Panika. Že sa nenadýchne. Väčšia panika. Že tam zomrie. Absulútna smrteľná panika. Dostáva sa do väčšieho a väčšieho stresu.. Ak by dokázal v tomto malom priestore vypnúť svoj mozog upriamený na to najhoršie tak by sa nebál. Ale práve v tom je tá sranda. Že on svoj mozog nevie a nemôže prepnúť na nič iné. Nedokáže to,preto má diagnózu klaustrofobia. Viete vy celý deň,aspon jeden jediný deň nemyslieť na svoju chorobu? Asi nie. Pretože ráno otvoríte oči a je tam. A vy na ňu v tej chvíli myslieť musíte. A tiež sa dostávate do stresu. Toto je ten kolotoč. Čím väčší stres ráno pociťujete tým viac sa cítite chorí. A vysoká dávka vitamínu c zabraňuje stresu. Zabráni telu dostať sa do paniky. Aďka to už skúsila. Napísala pre vás krásne a povzbucujúce slová: mám lepšiu náladu. A to len po dvoch týždňoch. Postupne bude zisťovať že ju jej stav už tak veľmi nestraší. A keď ju nebude strašiť tak sa nebude báť. A raz zistí že sa ten kolotoč už tak veľmi nekrúti. Tak ako to napísala Nat,že už na to veľmi nemyslí,že nečíta strašidelné scenáre na tomto fóre a aj preto sa cíti oveľa lepšie. A tiež preto,že svoj mozog cez deň zamestná povinnosťami v práci.

Adkami | 23. listopadu 2018, 07:09:43
Reny to su skvelé správy... Tesim sa s vami...uz užívam aj ja asi 2 týždne a poviem ti ze mozgova hmla silná stale ale nálada lepšia... Ďakujem zatiaľ

Reny | 21. listopadu 2018, 22:51:06
Nat presne tak. Celé to pokazia zlé a ťažké myšlienky. Ja som extrémny optimista. Každý kto ma stretne mi povie že pôsobím tak vyrovnane a šťastne. No keď mi teraz ochorela dcéra tak moje myšlienky nonstop upriamené na jej stav spôsobili aj u mňa depresie. A čím viac som čítala toto fórum kde sú príbehy bez šťastného konca,ktoré ma desili hlavne kvôli mojej dcére,tak som mávala aj ja búšenie srdca,paniku,depresie.

Ono sa to ľahko povie že človek nemá premýšľať nad niečim nepekným a smutným keď sa zas ráno zobudí a cíti sa zle. A práve na to mne,mojej dcéra,môjmu švagrovi,môjmu manželovi a mnohým ďalším ľuďom vitamín c. Niekomu-napríklad mne postačilo 1000 mg aby som sa necítila zle. Aby som sa nedostávala do oxidačného stresu.
Vitamín c pomáha telu nedostať sa do oxidačného stresu zakaždým keď prežívame niečo náročnejšie.

Nat prečítaj si nižšie čo som písala o vitamíne C. Postavil moju dcéru aj mňa znova na nohy.
Môj švagor s 30 ročnou schizofréniou mal v zdravonej karte stále rovnaké správy od psychiatričky. Boli to príšerné slová. Jeho zdravotný stav popisovala takto; halucinácie,hlasy,depresie,nespavosť,bolesti hlavy,panické ataky..atď
Jeden rok už jedáva vitamín c 6 000 mg denne.
Práve dnes bol u lekárky. A v správe bolo...citujem: bez zhoršenia,má sa dobre. Spáva dobre,nemá zlé myšlienky ani pocity,ani hlasy,nálada je dobrá. Z ľudí nemá až také obavy. Lieky berie. Nové ťažkosti nemá,dobre sa cíti.
Obj.: bez bludných produkcii,bez halucinacin.zážitkov,paranoidné nastavenie,bez odozvy v správaní a afektivite. Ak neveríte preskenujem vám to a pošlem na mail.

Mám to pri sebe pretože to mám zajtra zaniesť na sociálne na posúdenie zdravotného stavu. Tak snáď mu nezoberú invadilný dôchodok. Chichi.
Lekárka sa veľmi čudovala ako je to možné. Nepriznal sa.


Nat | 19. listopadu 2018, 19:46:48
no žial nemám žiadnu zázračnú radu. Ale akokoľvek nereálne to znie pomohlo mi jedine neriešiť to- Zamestnala- už je tomu 11 mesiacov. Práca je psychicky náročna a paradoxne to mi najviac pomáha, nemám kedy myslieť na to ci mi niečo je. A normálne robím všetko tak ako pred tím nenechám si kaziť absolutne nic. Ked mi je blbo som totálne unavená aj tak idem trebárs von, alebo na výlet, keď si uvedomím že napr blbo- divne vidím poviem si no a co aspon ze vidim :) A uprimne najviac pomaha odist z takýchto fór, po čase som si aj cele mesiace nespomenula ze nejake vobec existuje.

Reny | 17. listopadu 2018, 07:28:26
Och Zuzi,Nat. Dobre že ste sa ozvali. Už som premýšľala kde ste sa stratili. Zuzi,ako sa má Dan? Vieš o ňom niečo?

Áno,chce to kľud. Ale keď život prinesie vždy nejaké stresy. Aj malé. Aj väčšie. Ako sa ubrániš tomu aby si to zvládla? Silou vôle? To nie každý dokáže ovládať. Čo hovoríš na to čo som písala o vysokých dávkach vitamínu C?
Zistila som u viacerých ľudí že keď celé roky vlastnou vôľou nedokázali dostať svoje nervy do kľudu tak práve vitamín C im v tom pomáha.

Nat. Ako sa tebe podarilo mať sa lepšie?

Nat | 15. listopadu 2018, 22:16:49
Ja sa mam dobre, ďakujem :)

Zuza | 15. listopadu 2018, 21:34:09
Ahoj, ja jsem byla tehotna 3x, az se hormony trochu uklidni zase si to sedne. Nehledejte neustale priciny jen z venci. Uklidnete se a hlavne se niceho nebojte!!Nejlip mi je, kdyz proste ziju svuj den jak nejlepe to jde. Podporujte sve telo jak nejvic umite, ale hlavne se hodte do klidu. Strach a uzkost vyvolavaji dalsi a dalsi silene stavy, zbavte se toho a bude mnohem, mnohem lepe...a taky se vzadnem pripade nelitujte. Ziju, ziju, dycham, dycham, tak proste jdu do toho a kdyz mam sebou seknout, tak seknu...ale ted jsem tam kde jsem...Drzte se!!
Nat u tebe nejaka zmena?

Nat | 15. listopadu 2018, 20:59:32
Hello
ako sa vsetci mate? neviem ci si na mna niekto pamata :) nebola som tu cca rok . Ako sa mate? vidím tu rovnake mena...
Mezona ty mas babatko ? :)

Adkami | 1. listopadu 2018, 17:17:02
Ahoj Silea ako pribeh fakt krutý ale poznám... Velmi dobre... Inak odkial si kupuješ tie preparáty a kto ti urobil testy na tazke kovy... Ja mam zvyseny hlinik z vlasových testov... Prosim popis podrobnejsie.. A Viktória ja som bola s týmto čudom tehotná... Uz som aj po pôrode...ale stavy po pôrode ešte horšie...Silea prosim ta o info

Reny | 28. října 2018, 00:13:47
Ahoj Viktoria. Moc ti pomôže kyselina askorbová. Je to prášok a stojí 4,60€.
Štvrť malej lyžičky každé dve hodiny.
Každý z Vás sa dostal do oxidačného stresu.
Každá bunka v tele je v oxidačnom strese.
Stres spôsobil že pečeň(játra) prestala pracovať. Prestala odvádzať z tela škodlivé látky. A keď trval stres fyzický alebo psychický príliš dlho tak sa pečeň naplnila škodlivinami tak veľa až sa to začalo rozliezať po tele. Niekomu napadlo nervy. Začal mať depresie,schizofréniu,panický strach,únavový syndróm a podobne. Inému napadlo mozog a ochorel na alzhaimera,parkinsona a tak ďalej. Niekomu to napadlo kĺby a ochorel na dnu. Ďalšiemu poškodil imunitu a ochorel na astmu,alergiu,trpí často zapalmi či už priedušiek alebo pľúc. Dlhodobo ležiaci pacient mnoho krát zomrie skôr na zápal pľúc ako na chorobu pre ktorú sa lieči pretože dlhodobo ležiaci pacient je dlhodobo vo veľkom strese.
A na oxidačný stres existuje jediný liek. A to je vysoká dávka vitamínu C. S vitaminom c sa nedá predávkovať. Jediný znak že má telo dosť tohoto vitamínu je ten že má hnačku(průjem). Zdravý človek užije 500mg vitamínu c a prichádza hnačka. Vystresovaný človek môže zjesť 10 000 mg a žiadna hnačka nepríde. Ale pozor,treba to pridávať postupne. A hlavne keď sa začne pečeň čistiť tak škodlivé látky budú vychádzať von. A ako budú vychádzať von? Pot,hlieny,vysoké horúčky. Tak sa nezľaknite.
Je veľa príkladov zo života ktoré vidíme okolo seba. Napríklad:
Keď ide dieťa prvý krát do škôlky je to pre neho stres. Musí vstávať,v škôlke poslúchať a ešte k tomu mamina niekde odíde a dieťa sa bojí. Po mesiaci ochorie. Týždeň je doma,stres ustúpi ale keď znova nastúpi do škôlky tak chytí každý soplík. Čo znamená že dovtedy zdravé dieťa má zo stresu oslabenú imunitu a preto chytí každý soplík. Čo spraví matka? Prípadne odporučí lekár? Papať vitamínky.
Alebo: žena v pôrodnici. Pôrod je pre telo veľký stres. Po pôrode trpí takmer každá žena na zápchu(zácpu). Pretože tak ako prebytok vitamínu c spôsobí hnačku,tak presne naopak, nedostatok vitamínu c spôsobi po strese z pôrodu zápchu. Babky prinesú slivkový (švestkový) kompót plný vitamínu c a zápcha je fuč. Niektoré ženy však tento stres tak napadne až dostanú popôrodnú depresiu.
Alebo iný príklad: ľudia po rakovine - čiže po veľmi veľkej stresovej situácii pre telo aj psychiku majú úplne zničenú imunitu. Oni nemajú žiadnu imunitu. Musia chodiť s rúškom na tvári, lebo ak by ochoreli tak to ich vyčerpané telo nezvládne a zomrú. Vtedy lekári naordinujú vnútrožilne vitamín c kde je jedna dávka až 7 500 mg.

Aj Silea nižšie píše že jej pomáhajú výživové doplnky. Každý z nich som si preštudovala. Každý z nich má základnú zložku a to je vitamín c. Čím viac ho doplnok obsahuje,tým viac ho Silea odporúčala.

Netuším či to raz dokáže telo aj bez dopĺňania vitamínu c alebo sa to po roku bude môcť vysadiť. Neviem. Možno nás to bude celý život spravádzať ako cukrovkárov pichanie inzulínu.

Pečeň sa pri bežných detoxikačných kúrach čistí rôznymi detoxikačnými šťavami. A tie sú založené hlavne na báze vitamínu c.
Ale moc ma zaujal Silein príspevok kde píše že ju zachránili detoxikačné infúzie kde priamo tento oxidačný stres a ťažké kovy boli najprv vyvodene z väzív.
Potom z krvného a lymfatického obeho. A tretia najťažšia fáza je odvádzanie z nervového systému a mozgového tkaniva. Takto vyčistené telo a pečeň by bol veľmi skvelý nápad. Pretože vitamínom c by ste sa len udržiavali v pohode ale staré škodliviny tam stále budú.

Zatiaľ kým nám Silea neodpovie kde a ako sa dá dostať ku tomuto detoxikačnému programu tak budem dcére dávať pestrec mariánsky.

Viktória84 | 27. října 2018, 15:52:08
Ahojte kocky je tu nejaká tehotna co ma kto ma stavy na zblaznenie že niekto robí zaňho?
Viktória84

Janinka | 2. října 2018, 12:54:11
Anna ahoj,ty máš zkušenosti s depersonalizací či derealizací? Mám asi derealizaci 3roky vkuse z těžkého stresu.

Reny | 30. září 2018, 23:41:01
Silea,toto je neskutočný príbeh... Neskutočný.
To sa ani nedá uveriť že to prežil jeden človek.
Ak som dobre tomu rozumela,tak problém bol v silnej toxicite. Kto,prosím ťa dokázal a ako si sa k nemu dostala naordinovať a vykonať tieto detoxikačné infúzie?

Silea | 27. září 2018, 06:49:05
Ahoj,ja som brala najprv podľa návodu tak ako to bolo v popise a neskôr som dala na pocit a pred spaním nakvapkala na jazyk 5 kvapiek a takto to robím dodnes. Mne to takto najviac vyhovuje. Kvapky sa podľa výrobcu berú toľko.mesiacov koľko má človek rokov. Ja mám 35 takže by.som ich mala brat 35 mesiacov. Zatiaľ ich beriem 2 roky.

| 24. září 2018, 14:43:59
Silea- mizes mi prosim napsat jak si uzivala ty kapky Moksa, kolikrat dene a kolik kapek? A jak dlouho? Dekuji

Silea | 12. září 2018, 19:07:24
Zdravím Vás všetkých,
Rozpoviem vám príbeh o tom ako chutí peklo..
Prečítala som si toto fórum a cítim až na vlastnej koži ako vám je a snažíte sa chytiť aj slamky, ale 90% toho čo sa tu píše sú buď dezinformácie, alebo úvahy ktoré sa síce zakladajú na správnych predpokladoch, ale sú od skutočnej príčiny na míle vzdialené.
Predtým než si ublížite ešte viac, čítajte.
Prešla som si tým.
Moja anamnéza (bude najdlhšia akú ste kedy čítali):
ADHD v rannom detstve až do dospelosti. Keďže v postkomunistických časoch bol pojem ADHD či hyperaktivita neznámy, bola som skrátka zlé decko. Celkom zdravé zlé decko. Až na vysoké horúčky do 40°C. Objavovali sa pravidelne každých pár mesiacov. Dva dni a zmizli. Bez vírusu, bacilov. Pri nástupe do školy sa začala kaskáda častých zápalov pľúc a mandlí. Mandle mi vyoperovali v 9tich s nádejou, že ma zbavia tých častých infekcií dýchacích ciest. Klasika..všetko rezať, len nech sa sypú peniažky.
V tom čase som mala už 3 roky vyvinutý jeden prsník. Mala som 6 a keď to moja matka objavila preplakala celú noc na pohotovosti v strachu, že mám rakovinu. Ráno lekárka po vyšetreniach usúdila, že to je absurdné, ale začali sa mi vyvíjať mliečne žľazy. Zatiaľ len v pravom prsníku. Tesne pred 10.narodeninami som dostala prvú menštruáciu. Na moje hororové bolesti nikto nereagoval akokeby to bola normálka, kým som si v 13tich v škole rozbila hlavu. Omdlela som od menštruačných bolestí. V nemocnici mi ultrazvukom našli kamene v žlčníku a hneď si to tým aj zdôvodnili. Dnes sa tomu veľmi smejem, ale v podstate to je na zaplakanie! Takýmto lekárom, ktorý neovládajú ani základné biologické pochody organizmu, zverujeme do rúk naše životy. Takto to šlo ďalšie roky, napriek tomu, že mi gynekologička nasadila v 12tich antikoncepciu Diane proti PMS príznakom. NO KOMMENT! V 15 som vymenila gynekológa, ktorý ju telefonicky kontaktoval a riadne vynadal za to čím ma ako decko pchala. Bol skutočne odborník, ale tiež mi veľmi nepomohol. Musíš sa s tým naučiť žiť, má to kopec iných žien bola častá fráza. V 15ke som dostala nejakú divnú spavú nemoc. Spala som 20 hodín denne a bola som vkuse unavená. Dokonca som flákala školu, rodičia vypadli do roboty a ja som sa šuchla späť do postele. Netrvalo dlho kým im došlo, že som takmer v kóme a hajde k lekárom. Záver? Dcérka je v puberte. Dcérka, ale ďalšie 2 týždne nedokázala vstať z postele a s ospravedlnenkami do školy sa to už nedalo vykryť. Zase k lekárom. Záver? Dcérka má depresiu. Takže som v 15 tich začala hltať Zoloft a nejaké kvapky na triašku kde v popise stalo, že to je liečivo pre geriatrikov a parkinsona. Pôvod depresie? Puberta. Zase jedna idiotská diagnóza hodná Nobelovej ceny za neznalosť. Medzitým som mala stále nejaké problémy. Cysta na obličke v pondelok. Príďte v stredu na ultrazvuk bude tu hlavný lekár. V stredu na ultrazvuku nenašiel nič. Cysta zmizla. Medzitým začali vrzgat kĺby a praskať kosti. Hrala som basket a volejbal za školu. Po asi 5tom vyskočenom jabĺčku som musela skončiť. Potrhané väzy som nedala operovať nikdy (vďaka úžasnému chiropraktikovy, ktorý upovedomil rodičov o tom že operácie kolien sú čistý biznis) Nasledovali roky bolesti a nestabilnej chôdze. O tri roky mi zistili zápal medziplatničkového nervu. Vraj kvôli tým kolenám. Kvôli nestabilnej chôdzi sa to celé zdegenerovalo. Rok na to prolaps a kvôli veku mi nechceli chrbticu otvárať. Na lieky som sa vykašlala a na radu skvelého chiropratika (v tom čase predbehol svoju dobu) začala trénovať. Bolesti pominuli a vracali sa iba keď ma prefukol vietor, alebo po ťažkej námahe. Dalo sa s tým žiť. Čo všetko mi ešte bolo nepamätám, len viem že som naposledy odchádzala od lekára s tým, že má označil za hypochondra. Dostala som takú averziu, že som sa zaprisahala neísť k lekárom aj keby som umierala. Odišla som do zahraničia. Keď som mala nádchu dala som si cesnak a zázvor a extra dávku C vitamínu a bolo poriešené. Asi po dvoch rokoch som začala v zahraničí vyhľadávať gynekológa, pretože doma som chodila každé 3 mesiace na krv a kontrolu. Asi stáli pri mne všetci svätý. Môj nový gynekológ sa na mňa pozrel a pýtal či mávam také a onaké problémy. Rozplakala som sa ako decko. Keď som mu povedala, že do bodky tak ako opisuje, ale lekári na Sk si ma celé roky pohadzovali ako deravý hrniec a dokonca jeden lekár ma označil za hypochondra a poslal k psychológovi sa len usmial a povedal- "Typické". Bol to špecialista na hormóny. V celom Nemecku sú traja. Tento anjel v bielom pláštiku mi vysvetlil, že čo sa hormónov týka sú vedecky, lekársky ôsmi div sveta a je to najneprebadanejšia a najzložitejšia oblasť medicíny. A čo je najhoršie medicína aj keď je pokroková a má na to tak sa jej nechce hormónmi zaoberať. Dôvod? Hormóny ovplyvňujú v tele absolútne všetky pochody od psychických až po fyzické. Takže prečo by sme sa zaoberali tým ako liečiť ak máme taký komplexný systém, ktorý stačí niečím nabúrať a vyprodukuje nám x chorôb, ktoré nám ročne vynesú závratné obraty. Keď vám toto povie lekár je to už iná odvaha. Mne sa v tom momente zmenil pohľad na celý systém. Môj gynekológ bol talentovaný špecialista, ktorý miluje svoju robotu, ale nenávidel systém ktorý mu zväzoval ruky a nútil robiť presný opak toho zámeru s akým šiel medicínu študovať. Ďakujem Bohu, že mi ho poslal a mala som možnosť čerpať informácie z prvej ruky. Apropo potom čo mi povedal čo spôsobuje antikoncepcia a za akým účelom sa ženám podáva som povedala, že ju už viac do úst nevezmem. Tento lekár vo mne vybudoval maximálnu nedôveru v lekársky systém a globálny systém celkovo tak, že som sa tým začala zaoberať do hĺbky.
Ešte k tejto téme. Lekár má poslal na špeciálne záťažové testy kde mi bola stanovená diagnóza Hyperandrogenémia. Túto hormonálnu poruchu som považovala za pôvodcu všetkých chorôb. Takže po dvojročnej liečbe som lieky vysadila a na vlastnú päsť som sa rozhodla ísť alternatívnou cestou. Dôvodom bol sám lekár, ktorý má upozornil na to, že umelé hormóny v konečnom dôsledku viac škodia ako pomáhajú a liečbu nasadíme len prvé dve roky a potom budeme hľadať cestu pomocou Naturopatie ako telo znova naučiť hospodáriť s vlastnými hormónmi. Početné hodiny rešeršovania po internete a kontaktovania odborníkov a konzultácií som sa pustila do toho čo som považovala za najlepšiu voľbu. Začala som tým, že som si vyčistila črevá psylliom.
Ďalej vymenujem všetko čo som na sebe vyskúšala:
Synergický Vitamin+Mineral+Enzym Komplex od firmy Rocky Mountain, Vivomixx Probiotikum.
Medzitým ma na preventívnej prehliadke u zubára, lekár presvedčil vymeniť staré amalganove plomby za keramické. Potom nasledovala:
Metabolická kúra od LIFE PLUS ( POZOR! pyramídový systém. Ruky preč) ktorú mi do neba vychválila kolegyňa, ktorá si pomimo v tejto firme privyrábala. Tuto kúru sme absolvovali štyria (môj partner, jeho teta a moja kamoška,ja) všetci sme mali otrasné vedľajšie účinky a kúru v polovici prerušili. Najlepšie pochodila teta, ktorá skončila v nemocnici s 8 dňovou zápchou a takmer ju roztrhalo. Partner a ja sme mali veľké tráviace problémy, kožné výsevy, pálenie záhy, strašná únava a kovová pachuť v ústach. Trvalo rok kým sme sa s toho dostali za pomoci Bentonitu+Psyllia a Probiotikum. Tráviace sa napravili. U mňa však nastalo také zhoršenie, že som utekala na gyndu, pretože som mala pocit že hormóny si robia zase čo chcú. Lekár mi to potvrdil a napriek vedľajším účinkom mi na dobu určitú nasadil antikoncepciu novej generácie, ktorá je vraj najšetrnejšia (MAXIM). Dva roky som sa prvý krát cítila ako zdravá žena. Ten antik bol pre mňa zázrak. Napriek vedomostiam o antikoncepcii som bola nadšená ako u mňa pozitívne zaberá. Nikdy som nebola taká vyrovnaná a nemala takú čistučkú pleť. Absolútne bez vedľajších účinkov. Po 2 rokoch však začali migrény, zvracanie a otrasné výkyvy nálad a telo zadržiavalo vodu, takže som po konzultácii antik vysadila.
A to bol začiatok konca.
Bola som abnormálne agresívna, všade a na všetko. Vypadali mi vlasy (mala som 3-4 cm plešiny na hlave), migrény, nepravidelné búšenie srdca, nekontrolovateľné psychické výkyvy, zmena osobnosti. Môj priateľ trpel ako kôň, chudák. Potom prišla únava na ktorú nemám dodnes slov. Prirovnala by som to stavu keď sa človek budí z narkózy. Tento stav trval dva týždne a keďže som bola v tom čase na návšteve u rodiny aby si môj partner odomňa oddychol, všimol si to každý. Na odporúčanie som sa dostala do BA k lekárke čínskej medicíny. Vraj TCM vylieči všetko. Dala som sa na to. Keďže môj stav bol komplikovaný a akútny pani lekárka mi síce z dobrej vôle ale s istým vahaním nasadila x prípravkov a povedala mi že normálne by sa to malo brať postupne a stav sa sledovať,ale nakoľko žijem v zahraničí dá mi to naraz a ostaneme v kontakte cez Email a vzhľadom k akútnemu stavu to mám brať naraz. Čiže som dostala preparát na pečeň,slezinu, krv, obličky, odhlienenie a hormóny naraz. Po dvoch týždňoch nastalo mierne zlepšenie stavu a vrátil sa mi život do žíl, ale začalo mi neznesiteľné pískať v ušiach a začala som sa bez príčiny silno ľakať. Lekárka povedala,že ľakavosť pochádza z obličiek ak sú oslabené, že to je typické a poslala mi niečo na doplnenie. Po 3 mesiacoch moje problémy pomali ustávali, ale za to sa objavila spústa ďalších. Bolo mi horšie ako kedykoľvek predtým. Začala som lietať po liečiteľoch, ktorý mi tiež dali nejaké veci. Zo zúfalstva som nakoniec vyhľadala ďalšieho lekára TCM, tentokrát z čiech zo stránky patentnimedicina.cz s nádejou, že opraví čo sa pokazilo.
Všetky prípravky som vyhodila a začala som piť od neho : odvar zo slzovky a čaj Prebudenie šípkovej princeznej. Mala som ho piť rok. Keďže po troch mesiacoch všetky príznaky takmer zmizli a psychicky sa dalo všetko do normálu, pila som ho ešte ďalšie 3 mesiace a potom som ho pomali vysadila.
Po pol roku som mala opäť pocit, že som zdravá. Keďže som si raz ročne robila očistu čriev bol najvyšší a najvhodnejší čas po antikoncepcii a všetkých tých prípravkoch zase nasadiť jarnú očistu. Dostala sa mi do rúk kniha totálna detoxikácia podľa Genadija Malachova (ruský liečiteľ). Dala som sa na to. Zahŕňalo to urinoterapiu a režim ako v armáde. Ale dala som to. Bolo mi potom fajn kým som neskoncila na veľkú noc s klostrídiami na infekčnom na izolačke. Nasledoval pol ročný zápal dutín a ukončil ho zápal pľúc, ktorý sa liečil 2 mesiace antibiotikami. Po antibiotikách som si nasadila Serapeptázu 250000 i.u. a špeciálne probiotiká. Dala som sa zase do top formy, ale začali u mňa problémy s dýchaním. Všimla som si že som zadychaná aj pri najmenšej námahe, dýcham veľmi plytko a sem tam ako keby som zabudla dýchať. Dávala som to dokopy s tým ťažkým zápalom pľúc a prestala okamžite fajčiť. Ignorovala som to a snažila pľúca keďže je to sval trénovať. Začala som zase rešeršovaním po internete a pokusy s DMSO a Boraxom. Dal sa na to aj môj partner. Účinky boli šialené. Pre neznalých Borax odvapnuje šišinku a vyplavuje z tela fluorid a ťažké kovy a lieči milión chorôb. Mali sme sny a energiu ako jadrová elektráreň. Prvé 3 týždne z nás išiel samy humus, ale tie živé sny a úplne iné spektrum vnímania sveta a seba samých nás presvedčili o tom, že to má niečo do seba. Ako náhle sme borax vysadili do dvoch týždňov strata energie až apatia. V júni sme sa chystali na dovolenku. Najkrajšie obdobie aké si pamätám. Náš život nabral správny smer, bolo krásne počasie a ja som sa cítila úžasné. V duchu som každý deň ďakovala a priala si nech to trvá večne. Na tretí deň na dovolenke som sa prebudila nadránom s tým, že má prepadá totálna panika. Mala som kŕče v bruchu ako pred maturitou. Snažila som sa to predýchať, ale nešlo to. Dýchalo sa mi ťažko. Do večera sa to zhoršilo natoľko, že som mala záchvat ktorý sa podobal astmatickému. Takto to pokračovalo ďalšie dve dni s tým, že som skončila na pohotovosti. EKG, kyslík v krvy v norme. Krvný obraz podľa lekára dokonalý. Vraj takýto ukážkový krvný obraz nevidel už dávno. Takže to musím mať z psychiky. Z čoho?? Sadli sme do auta a prášili nazad do Nemecka. Tam som skončila zase na pohotovosti, záchvat a strata vedomia. Nič nenašli, vraj hyperventilujem a mám to z psychiky. Začala som sa báť. Keďže som skončila s fajčením asi rok a pol dozadu ako som vyššie spomínala, pretože som na sebe spozorovala dýchavičnosť a plytké dýchanie ktoré dokonca vynechávalo. Začala som pátrať na internete po podobných symptómoch. Moje sa podobali tým COPD ( chronická Obstrukcna choroba pľúc) Okamžite som si vyhľadala najlepšieho pľúcneho lekára v Mníchove a objednala sa na testy. Termín som dostala až o mesiac (dovtedy nech človek kľudne umrie..) A za ten mesiac sa diali veci, ľudia..
Aby som sa toľko nerozpisovala a došla k záveru vypisem po sebe idúc všetky symptómy, ktoré sa u mňa objavili počas 2,5 mesiaca kým našli čo mi celý môj život bolo+lekárske vyšetrenia a výsledky.
Po návrate s Talianska najťažší stupeň DYSPNOE počas celého obdobia.
Tupá ťahavá bolesť obličiek počas celého obdobia.
Bolesť pod pravou lopatkou.
Bolesť vyžaruje smerom k stavcom medzi lopatkami a do pravej klucnej kosti.
Jemné ťahavé kŕče v trapézoch pri rozprávaní.
Slabé ťahavé kŕče v lýtkach.
Slabosť a únava.
Pocit knedlíku v hrdle.
Masívne padanie vlasov.
Kŕče v podbruší, večer zvracanie žlče
Hnačka (2 týžne nestrávene jedlo bez patologické ho nálezu)
Zápcha
Problémy s vyprázdňovaním stolice a moču (akoby mi ochrnuli zvierače svalstva)
Takmer nulová peristalistika čriev.
Silné kŕče v podbrušku.
Ostré bolesti v žalúdku.
Brní mi vo všetkých končatinách
Bodavá bolesť v pečeni.
Nafukovanie, veľmi zlé trávenie.
Začína bolieť slezina.
Behom 3 dní masívna strata kostro-svalovej hmoty.
Slabosť, vyčerpanosť. 3 týždne strávené na lôžku.
Rýchly nástup silnej depresie.
Počas celého obdobia Panické záchvaty a zaludkova neuróza (kŕče ako pred skúškou) najsilnejšie pri zobúdzaní.
Brnenie a pálenie v sedacej časti (akoby to vystupovalo zo svalu na povrch kože).
Ťažoba v nohách a dosť silné bolesti v celej ploche chodidiel.
Suché oči a ústa.
Oči pália a bolia akoby som preplakala celú noc.
Slabá bolesť kĺbov v celom tele.
Počas prvých 3 týždňov pocit plnosti na prasknutie od žalúdka až po vrch hlavy (pocit tlaku v hornej časti tela a hlave)
Počas dňa nárast energie na 2-3 hodiny, potom ešte extrémnejšia vyčerpanosť.
Plačlivosť.
Celé tri týždne spím ako zarezaná.
Bolenie celého tela ako pri chrípke.
4dňové silné búšenie srdca.
Večer nemôžem zaspať kvôli búšeniu srdca.
Každé dve hodiny atak vlčieho hladu.
Hyperaktivita.
Ťažké zaspávanie.
Ľahký spánok a pravidelné budenie.
1 týždeň vkuse vstávam presne o 03:00 v noci absolútne fit akokeby som vypila pol litra kávy.
Vnútroočný tlak.
Tlak v hrdle, hrča. Boli pri rozprávaní.
Smejem sa aj bez príčiny.
Euforické stavy.
Obzvlášť dobrá nálada.
Bolesť čelných dutín.
Veľa priesvitneho hlienu veľmi tuhej konzistencie (lepidlo na tapety)
Mierna bolesť na pľúcach.
Ďalšie 3 dní silná bolesť na pľúcach (ako pri zápale pľúc)
Záchvaty suchého kašľa (žiadna horúčka).
Opäť silné bolesti v gastro.
Opuch viečok a bolesť očí.
Pamäť zhoršená.
Silná slabosť v nohách.
Pri prechádzke strach spraviť ďalšie kroky pri chôdzi.
Kolená sú nestabilné.
Krčma chrbtica veľmi nestabilná.
Bolesti kĺbov vyostrujú.
Opäť únava, vyčerpanosť.
Slabosť (ťažkosti prejsť viac ako 10 krokov)
Čierne kruhy pod očami.
Hnisavé akné na tvári.
Veľmi časté močenie, moc takmer
priesvitný.
Mžiky pred očami.
Iskry v hornom zornom poli (cca 5x za deň)
Abnormálne zabúdanie, vynechávanie pamäte.
Čítam text, nechápem význam slov.
Pri sledovaní Tv chcem prepnúť program, vezmem ovládač, idem prepnúť a pozerám naň cca.10 sekúnd. Neviem si spomenúť ako sa volá (ovládač) a na čo sa to používa.
Vstávam chcem ísť na toaletu (Wc v strede bytu, circa 2m od spálne) zastavím sa v strede pretože neviem kam som chcela ísť. Wc? Kuchyňa? Obývačka? Neviem..
Brnenie v ďasnách.
Elektrické pichavé bolesti putujúce po tele.
Trasenie rúk.
Pálenie celého mozgu. (Pichanie v mozgu bolo prítomné už rok predtým, CT bez nálezu)
Extrémne silný Tinitus.
Ľavý bedrový kĺb sa zadrháva a bolí pri chôdzi.
Ostrá palivá bolesť pozdĺž chrbtice.
Pichanie, tlak medzi stavcami.
Cca posledný týždeň neznesiteľné bolesti hlavy.
Zmeny osobnosti. Abnormálne psychicky výkyvy bez subjektívnej príčiny. Som schopná sledovať a konštatovať čo sa odohráva v mojej psychike (dianie akoby mimo mňa).
Depresia, samovražedné myšlienky.
Náhla prudká vnútorná agresia.
Nárast nervozity a vnútorného napätia.
2x hystericky záchvat bez príčiny.
Strach.
Paranoidný strach zo smrti.
Vyšetrenia:
3xpohotovosť bez nálezu.
Pulmonológ všetky testy negatívne. COPD vylúčené. Subklinicky zápal pľúc (príčina nezistena) Lekárka má podozrenie na autoimúnne chorobu.
Obvodný lekár 2x veľký krvný obraz bez nálezu. EKG super, Tlak nízky.
1x pohotovosť akútna bolesť obličiek- všetky vyšetrenia inkl.ultrazvuk bez nálezu. Po vylúčení anamnézy má lekárka odporúča na hospitalizáciu na univerzitnej klinike. Podozrenie na autoimúnne ochorenie.
Obvodný lekár robí 3 tí krvný test Z PLNEJ KRVY na: Lupus, Hashimoto, T3+T4, minerály+vitamín, Onkomarkery, protilátky, ťažké kovy.
Výsledky negatívne až na nedostatok Kalcia, D3,B12 atd. Nález ťažkých kovov: ortuť, hliník zvýšené hodnoty, zvyšné kovy minimálne nad minimálnou povolenou hranicou.
Obvodný lekár odmieta nový test na ťažké kovy za provokácie chelátmi.
Endokrinológ: podrobné hormonálne testy. Nález: vyčerpanie nadobličiek
Obvodný lekár, znova žiadosť o testy na ťažké kovy na klinike za pomoci chelátmi si provokácie. Lekár odmieta s odôvodnením, že hodnoty ortute a hliníka niesu smrteľné!! Telo sa s tým vysporiadá. Odchádzam z upovedomením, že túto skutočnosť nahlásim na úrade pre dozor nad lekárskou starostlivosťou a budem vyvádzať následky na jeho zodpovednosť.
Nasledujú dva týždne intenzívneho hľadania experta na otravu ťažkými kovmi. Ako východisko sa naskytá ortomolekulárna medicína na vlastné náklady.
Testy ukazujú ťažkú intoxikáciu. Po vypracovaní anamnézy vyvádza lekár záver, že boli ťažké kovy aktivované a uvedené do obehu pomocou čistiacich kúr, ktoré som si naordinovala sama. Kovy sa ukladajú do tkaniv a tukov. Spôsobujú viac ako 200 príznakov a chronických chorôb. Aktiváciou sa dostávajú do obehu a dochádza k okamžitej toxickej reakcií.
http://www.symptome.ch/wiki/Symptomliste
Lekár robí ďalšie špeciálne testy na zostavenie vhodného systematickeho plánu na vyvodenie toxínov z tela z následným vyvedením ťažkých kovov.
Prosím aby si každý vo vlastnom záujme naštudoval túto tematiku. Neznalosťou a domácimi detoxikáciami je možné spôsobiť nenávratne poškodenie organizmu (v dôsledku ukladania kovov do mozgu) Prikladám experta v tejto oblasti:
YouTube: Dr. Christopher Shade
Sam si spôsobil detoxikáciou zníženie inteligencneho kvocientu o 80 jednotiek. Dnes je expertom na poli atomárnej medicíny.
Čo sa týka mňa detoxikácia prebiehala infuziami. Bola kvôli viacerym rizikovým faktorom a bezpečnosti rozdelená na etapy. Už po prvej infúzií zmizli všetky príznaky okrem bolesti hlavy a nevoľnosti ktoré su normálnym sprievodným javom. Psychózy zmizli. Bolo potrebné doplnenie minerálneho a vitamínového depotu. Kovy boli najprv vyvodenie z väzív. Po negatívnom teste na prítomnosť toxínov vo vazivach sa začalo z druhou fázou odvádzania z krvného a lymfatického obehu. Po negatívnom teste pokračovalo doplnenie všetkých potrebných vitamínov, minerálov. Tretia najťažšia fáza je odvádzanie z nervového systému a mozgového tkaniva. Keďže táto oblasť bola u mňa najviac zasiahnutá bude to vyžadovať svoj čas. Celá terapia trvá cca.rok. S tým že som musela vylúčiť zo života všetko toxické a obmedziť príjem kovov na minimum. Takže v kúpeľni mám len kokosové mydlo aké používali naše babky. Tým umývam telo, vlasy. Prírodná zubná pasta bez fluoridu a chémie. Na telo pouzivam domáci olivový olej z vlastnej záhrady mojich známych z Toskánska. Deodorant som vylúčila. Používam kokosový olej so zemiakovým škrobom a pár kvapiek vonaveho esenciálne oleje oleja (vyrábam sama podla receptu z internetu) Vyhodila som staré šminky a kúpila hypoalergénne bez kovou (bolo fakt ťažké ich nájsť ) Doma sme namontovali filtračný systém na vodovod. Kúpili sme si generátor vodikovej vody Olansi- odporúčam!! Čo sa týka potravín stravujem sa veľmi zdravo, ale zaradili sme na 60% surovú stravu. Zeleninu a ovocie už nekupujem v supermarketoch, ale u tunajších malých farmárov a deduškov, ktorý pestujú v zahradke a odpredajú mi sezónne ovocie a zeleninu.
Držím Vám všetkým palce.
Napísala som sem pretože sa intenzívne touto témou zaoberám a chcem rozbehnúť mediálnu kampaň keďže stále nachádzam fóra zúfalých ľudí, ktorý si dokonca berú život kvôli tomu. Ak si predstavím, že som mohla takto skončiť aj ja ak by som neznobilizovala všetky sily tak ma to nenecháva chladnou voči ďalším ktorý takto trpia. Chvalabohu som od prírody bojovník a nechala som sa zahnať lekármi do kúta. Česť výnimkám vďaka ktorým som pochopila aký perverzný je náš celosvetový systém a že západná medicína je proti prírode a človeku.
Nevzdávajte to, bojujte!!
Všetky odskúšané dostupné produkty: Bentonitu, Zeolith, D3+K2, Sango korale,prášok zo škrupín Bio vajec(poradila mi to jedna homeopatka ako najlepšiu formu Kalcia, tu kupujem v obchode pre zvieratá.Inde to totiž nedostať.),Vivomixxikum, psyllium, koloidalne striebro 10ppm, kyslá+zasaditá voda, vodiková voda, DMSO, borax, Serapeptáza 250000i.u.,urinoterapia,synergetics vitamins+minerals Rocky Mountain,My protein Alpha Man Vitamin,Cissus, Raw Glandulars od firmy Swanson alebo Nature Source (podľa princípu podobné lieči podobné obsahujú tieto produkty sušené vnútornosti teliat),TCM bylinné produkty podľa diagnostiky od patentnimedicina.cz,eleutrokok, Panax gingseng, Aswaghanda,odvar zo slzovky,odvar zo sarsaparilla,metabolická kúra od LifePlus,Prazinquantel+Albendazol na odcrevnenie,Mleté klinčeky+semená papaje odcrevnenie,Moksha kvapky,C vitamín 5 až 10g denne,Selén,Chllorela,Maca,40 dňová kúra z čerstvej šťavy z cvikly, kompletná očista podľa Malachova,pestrec+žihľava,čierne uhlie,ricínovy olej. Určite som na niečo zabudla, ale je to nepodstatné. Z toho všetkého môžem odporučiť následne veci:
Cissus
Maca červená pre ženy/ Maca čierna pre mužov
Raw adrenal od Swanson, alebo Nature Source (aktivuje nadoblicky- podľa mňa je tento prípravok zázrak. Vysvetľuje to prečo je v EU zakázaný!!)
Očista čriev Bentonid+psyllium
Moksha kvapky
Tieto produkty podporia a vitalizujú do takej miery, že sa návrati vitalita, energia a chuť žiť.
Tieto odporúčam každému a zatiaľ som mala len pozitívne ohlasy. Veľmi dôležité: hľadajte na nete informácie od Dr.Sebiho. Kto vie anglicky nech si bezpodmienečne objedná knihu od Dr.Sebi. Ak aj vy vnútorné súhlasíte s tým čo píše šírte to ďalej. Nech ma možnosť čo najviac ľudí vyliečiť sa.

Bacha na vitamíny a iné suplementy. Na stránke Symptomen.ch nájdete podrobné chemické popisy od lekárov a vedcov ako dokážu aktivovať ťažké kovy a zaniesť ich až do mitochondrii, alebo zablokovať imunitného procesy. Síce krátkodobo môžu pomôcť, ale potom nastávajú ešte väčšie zdravie.oroblemy a psychózy.
Okrem kúry plus Life,Panax gingseng, Prasinquantel+Albendazol mám so všetkými vyskúšanými produktmi skvelé skúsenosti, ale bohužiaľ vyprovokovali u mňa to, že sa ťažké kovy začali iba čiastočne odvádzať z tela a zvyšok sa začal presúvať po tele. A práve toto je extrémne nebezpečné. Stres, negatívne emócie tento proces ešte viac umocňujú tým, že telo prekysľuju, oslabujú imunitu a doslova blokujú telu vlastné ozdravné procesy vďaka, ktorým by sa telo dokázalo očistiť aj samo ak by sme mu zabezpečili v čistej forme to čo potrebuje. Keďže na tejto planéte nieje už ani vzduch zdravý je veľmi náročné pestovať zdravý životný štýl. V každom prípade pohyb robí zázraky. Cvičením telo detoxikuje a spúšťa obrovske množstvo chemických procesov, ktoré telo zbavujú balastu. Šport zceli dochramane chrbtice aj dotrhane väzy skôr ako operácia. Ďalej dobrý priatelia, alebo rodinný príslušníci, alebo milujúci partner a pravidelný kvalitný sexuálny život aby som to nevynechala, sú najlepšou základňou na ceste za vyliečením.
Silea

Monika | 5. září 2018, 21:49:37
A odkedy skúšate a kto to Cčko?? Však tu nie su žiadne nové priebežné info, čo je na škodu :(

Brainfoger | 4. září 2018, 21:31:46
Ahoj nn ten sem nikdy nezkoušel.
Brainfoger