Detoxikujeme od ortuti a iné...

Domovské stránky*** http://svetlanablog.nazory.eu*** http://derealizacia.wgz.cz/


Ivan | 26. února 2010, 20:50:47
Školská medicína neakceptuje chronickú otravu ortuťou od amalgámu, práve naopak, považuje ho za bezpečný. Pred rokom som hovori s osobou ktorá bola šéfkou detoxikácie po nejakej havárii v Novákoch, kde sa uvoľnilo viac ortuti než je bežné, a tá mi povedala toto: http://derealizacia.wgz.cz/aktuality/moznost-diagnostiky-a-liecby-2.html Marekovi dr.Wust diagnostikovala silné zasiahnutie ortuťou, toxikologické pracovisko ho z krvi ani moči nezistilo, napriek tomu, že Marek vtedy bral DMSA, takže by to mali namerať. Normálne ti nenamerajú zvýšené množstvo ortuti v krvi, lebo je uložená v tele. Treba ju najprv do krvi dostať, aby sa tam dala namerať. Na to treba DMSA alebo DMPS.
Aj v Bratislave je toxikologické pracovisko, Buchancová a Bernasovská, takže skús u nich šťastie ak ešte dôveruješ školskej medicíne. Ale preventívne si žiadné nádeje nerob, ak nechceš byť sklamaný.
O Schillovi viem. On bol jeden z mála, čo reagoval pomerne normálne. Aj ho tu mám zaregistovaného: http://derealizacia.wgz.cz/unnamed-2
To čo ale môžeš urobiť je zobrať vybratý amalgám na alergologiu a dať si otestovať alergiu naň. Ak by to vyšlo pozitívne, poisťovňa by ti možno preplatila výmenu.
Inak najlepších odborníkov na detox na slovensku nájdeš na tomto fóre.
Pozri si tieto videa ak si ich nevidel http://derealizacia.wgz.cz/videa
Ivan

Fero | 26. února 2010, 20:12:29
Ten uvedomelý zubár je MUDr. Alexander Schill (www.schill.sk) Ja som nebol až taký prekvapení, že mi navrhol tieto opatrenia, lebo to vyzerá byť fakt na úrovni klinika. V piatok som objednaný na konzultáciu a potom sa rozhodne čo ďalej. Neviem, či by som mal začať s odstraňovaním amalgámu, keď nemám nič na detoxikáciu a bojím sa si sám niečo dávať, preto by som sa rád poradil s nejakým odborníkom. Uvažujem aj o Dr.Wüst, len dúfam že sa mi podarí k nej dostať. Dal si niekto z Vás odstraňovať amalgám bez toho aby hneď začal detoxikovať ?? Plánujem si dať urobiť aj nejaké testy, či je naozaj mojím problémom ortuť, dúfam, že sa mi to podarí nejako vybaviť. Ale ja osobne som o tom presvedčený, že je to tým amalgámom. A ešte jedna vec čo ma dosť zaujíma: Myslíte si, že slovenské zdravotníctvo už niekedy riešilo prípad chronickej otravy ortuťou ?? Ja by som bol najradšej keby ma liečil nejaký doktor len neviem či na Slovensku niečo také vôbec existuje. Predsa keď sa mi v testoch potvrdí otrava ortuťou tak musia s tým lekári niečo robiť nie ? Alebo som moc naivný ?

Lola | 26. února 2010, 18:37:36
Ivan, obrovskú službu Slovensku spravil aj prekladateľ tých Klinkhardtových prednášok. Mne nedávno (mimochodom zdravím prekypujúca) kamarátka písala, že tú prvú prednášku rozposlala asi 10 známym z kruhu lekárov a mala na ňu veľké, nedá sa povedať, že zrovna pozitívne odozvy, ale ide predsa o to, že si to VôBEC POZRELI.

Lola | 26. února 2010, 18:29:27
Ivan, a ja že prečo sa mi štikúta a to sme akurát obaja písali to isté: tento ojedinelý druh zubár treba zapísať do zoznamu chránených živočíchov.

Lola | 26. února 2010, 18:25:09
Fero, kde si natrafil na takého neuveriteľne uvedomelého zubára? Žeby sa to konečne aj na Slovensku pohlo správnym smerom? Ver svojej intuícii, aj mne sa akútna otrava spustila tesne po tom, ako mi vymenili pár zvetralých jedíkov za nové... Čo sa týka opatrení a postupov pri odvŕtavaní a samotnej detoxikácie, veľmi živo a podrobne sa tu o tom diskutovalo zhruba okolo apríla-júna 2009 (vtedy si vačšina tu prítomných dávala odstraňovať amalgámy), skús si to nalistovať, sú tam odpovede na všetky tvoje otázky. Tesne po odvŕtaní sa odporúča nechať pôsobiť niekoľko minút v ústach rozžutých niekoľko tabliet chlorelly alebo carbofitu (rastlinné uhlie), vypľuť a vypláchnuť. Vytrhnutie zuba, pokiaľ nie je nutné uchytiť zub kliešťami za presahujúcu plobmu alebo pri vykmasávaní zuba kliešte netrú do plomby na vedľajšom zube, je relatívne bezpečné.

Tiež som si objednala dmsa cez tú americkú spoločnosť. Paypal si strhol za jedno balenie s poštovným 43 eur.

Všetkým želám čo najpríjemnejší víkend, ja si zúfam kvôli daňovému priznaniu - musím dobiehať celý rok trápenia s otravou a mizerným zrakom a prehrabávať sa v kope idiotských papierov, aby som to na poslednú chvíľu dala nejako do poriadku.


Ivan | 26. února 2010, 18:17:04
Ten tvoj zubár je asi mimozemšťan, keď sám prišiel s týmito bezpečnostnými opatreniami. Typický slovenský zubár by na teba nakydal, že čo si to vymýšlaš zas sprostosti. Na slovensku som zohnal len zopár zubárov, čo používajú koferdam, a ani jedného, ktorý by poznal tieto bezpečnostné opatrenia. Dokonca aj tí, čo koferdam používali, nemali záujem ho na tento učel aplikovať. Amalgám pre nich predstavoval nedotknuteľné božstvo, ktorý v žiadnom prípade nemôže škodiť. Takže ak sem niekto napíše bezpečnostné opatrenia, ktoré mu popísal sám zubár, tak ja len pozerám s otvorenými ústami, či ten zubár nie je prisťahovalec z inej planéty.
Žeby už konečne aj do ich natvrdlých mozgov prerazila osveta, ktorou som ich mimochodom asi pred rokom dosť neodbytne bombardoval? Takto som sa snažil ovplyvňovať myslenie vyše stovky zubárov, ktorých adresy so našiel na internete. Vtedy mi odpisovali, že som úchylný psychopat, ktorý ich neuveriteľne obťažuje hlúposťami. Aspoň že už niektorým svitá!!
Trhanie zubu je ok. Ja som si ich dal vytrhnúť aspoň 10. Pred vrtaním a po vrtaní treba zobrať DMSA, alebo drevené uhlie , nie živočíšne čierne. Aj chlorela je použiteľná.
Tých rozumných vysvetlení ohľadom DP môže byť aj v tvojom prípade viac, nielen ortuť.
Dr. Wust mi okrem ortuti diagnostikovala všetko možné, ale napríklad na parazity mi predpísala veľmi chabé antiparazitiká, takže zrejme by som ani nezistil, že hlavný problém sú u mňa parazity.
Môžeš sa k nej objednať. Býva kúsok od francúzkych hraníc, takže je to na skok.
Ivan

Fero | 26. února 2010, 16:41:09
Ja viem, že to nemusí byť z toho ale všetko k tomu smeruje a podľa mňa je to jediné rozumné vysvetlenie. Celkovo mám amalgámov 8. Ivan ty si bol za Dr.Wüst ? Pomohla ti ? Je vôbec reálne sa s ňou strenúť ??
Mám v pláne si dať postupne odstrániť amalgámové plomby, zubný lekár mi popísal bezpečnosté opatrenia nasledovne :
1.Použitie gummeného rúška - koferdamovej blany, ktorá zamedzí kontakt amalgámu so sliznicou
2.Chladenie vŕtanej plomby, aby uvoľňovala čo najmenej pár a čo najmenej vŕtania
3.Dôkladné odstránenie všetkých zvyškov amalgámu zo zubov
4.Odsatie všetkých zvyškov amalgámu, ktoré sa dostali do úst
5.Dobré vetranie miestnosti
Myslíte, že to nestačí ?? resp. čo by ste mi doporučili pred, počas a po odstránení amalgámov ? Viem, že sa majú odstrániť postupne a že je nutná detoxikácia. Ja mám v pláne si dať 2 zuby vytrhnúť a potom \"už len\" 6 amalgámov vyvŕtať. Je aj trhanie takýchto zubov nebezpečné ?? Ďakujem za informácie

Ivan | 26. února 2010, 14:55:26
Nazdar Fero. To že si dostal 2 amalgámy ešte neznamená, že máš DP od toho. Ale môže to byť jedna z možností. Ak sa chceš skontaktovať so Svetlanou tak tu http://svetlanablog.nazory.eu/. Jonášovou ezoterikou sa tu nezaoberáme. Ak si chceš o nej prečítať, tak tu http://detox.uforum.sk/topic/52/joalis-antimetal/
Ivan

Fero | 26. února 2010, 08:46:16
Zdravím Vás všetkých,
Aj ja mam DP. Zo začiatku som vôbec nevedel čo mi je a čo mi to spôsobilo. Až keď som sa dočítal, že to môže spôsobovať amalgám a som si istý, že aj v mojom prípade je príčinou DP. Krátko predtým ako sa mi to začalo som bol dva krát u zubára a dával mi amalgánovú plombu. Čítal som aj o Svetlane a Dr.Wüst. Je možné sa s ňou nejako skontaktovať, prípadne ju navštíviť ? Neskúšali ste niekto detoxikáciu od Mudr. Jozefa Jonáša ??

Ivan | 26. února 2010, 07:35:11
Peťo, ak by ti mal albendazol pomôcť, tak by si jeho účinok cítil od začiatku. A nie hocijaký. Takže si nerob ilúzie.
Ivan

Peter-enneagram | 25. února 2010, 22:03:33
Ivan ,alebo niekto -nemate pre mna na opredaj lacnejsie generikum alendazolu ?
Kedze mimo ine pises aj toto :
Uspešnosť liečby:
http://jnnp.bmj.com/content/62/6/659.ab … f_ipsecsha
Pri tejto liecbe 17 pacientov mali 82% uspech - zmizli cysty po 8-dnoch liecby abendazolom
15 mg/kg/day for eight days
Moj zdroj mi vyhasol a jendak je to predsa len drahe.Teraz citam na Ivkovom detox fore ze by to clovek mal uzivat dlhsie -sedem dni a  v silnejsich davkach .
Na 90 kg osobu to je 1,5gramu na den .Krat osem dni to je 12 gramov .

Ivan pise:
Uspešnosť liečby:
http://jnnp.bmj.com/content/62/6/659.ab … f_ipsecsha
Pri tejto liecbe 17 pacientov mali 82% uspech - zmizli cysty po 8-dnoch liecby abendazolom
15 mg/kg/day for eight days

Peter-enneagram

Ivan | 25. února 2010, 22:01:59
Inak najlacnejší spôsob ako sa zbaviť kdejakej háveti, je práve hladovka.
Ivan

Peter-enneagram | 25. února 2010, 21:45:28
Ked nie je dobra diagnostika co nam vlastne je aby mohol ist clovek na vec cielene a acionalne tak zostava len system pokus -omyl.A to je draha cesta.
Pred par rokmi som vypil zo par litrov aloe,pojedol zo tri kila chlorelly a co ja viem co este ...plus
rozne tie zdanlivo \"lacne \" vitaminy tie koenzymi ,mineraly a doplnky ...
Mat tie prachy teraz na kopke ,kurnik ...plus kazdy liecitel si zapyta svojich par korun ...z kadeho vyzaruje prekliata sebaistota ze on je ten pravy len sa treba drzat jeho rad ,ktore predsa uz pomohli tolkym ...plus knizky a co ja viem co este ...
Horsie ako strata penazi je vsak strata casu ...a najhorsie je ked uz nemate ani cas ani energiu este nieco skusat ...syndrom vyhorenia sa da zvladnut ked trva pol roka rok ...ale ked to trva desat 15 rokov tak to uz sa clovek citi ako davno zatuchnute a viackrat prehrabane spalenisko ...stal som sa skeptikom ...brrr...a predsa nic ine nezostava len este nieco skusit ...hm ...
rieste si veci kym vladzete ..kym mate aku taku podporu ...
Keby som toto forum nasiel este preda 4-mi ci piatimi rokmi tak vsetko mohlo byt mozno inak ...

Peter-enneagram | 25. února 2010, 21:32:59
Ivan pisal
\" Wormwood combination (100kapsí 5.22€), \"
Keby si to niekto objednaval dajte mi vediet -jedno balenie zoberiem.
Otazkou je ze neviem co to je ...su to len nejake bylinkove extrakty ? Na stranke kde sa to predava som nenasiel co to je.Asi zle hladam .


Peter-enneagram | 25. února 2010, 21:28:05
Dobre Silvia .Ok.
\"Ja by som o 3 týždne napr. veľmi chcela ešte zopakovať praziquantel, ale v marci si to nebudeme môcť finančne dovoliť. Ale ak by som to išla urobiť, určite by som ti dala vedieť, ak by si ho ešte nemal.\"

Dobre Silvia ,dobre ...ak sa dostaneme v marci alebo kedy uz k peniazom (podla toho kto skor ) tak teda do toho predbezne pojdeme spolu.A mozno sa este niekt pipoji.
Velmi Ti dakujem za tie informacie co si mi teraz napisala.

Ivan :
Paliny som vypil zopar litrov Ivan od pondelka.Ale nemyslism si ze by to bolo resenie -je to len o dobrom pocite ze som za 1 euro predsa len cosi urobil.
Peter-enneagram

Silvia | 25. února 2010, 15:54:09
S tou kefírovou hubou máš probiotika isté a hlavne lacný bohatý zdroj.
Silvia

Marek :) | 25. února 2010, 15:00:02
nie. To bol malicky balicek, tak kaslali na to. A chlap tam napisal \"dietary supplements\" doplnoky stravy... aj vdaka tomu, ze to neotvorili to prislo na 8. den
Marek :)

Ivan | 25. února 2010, 14:59:50
Tak komu sa už podrilo vyrobiť z probiotík jogurt či kefír? Začali sme používať kefírovú hubu na výrobu.

Ivan | 25. února 2010, 14:37:57
Takže ani od teba nechceli DPH?

Ivan | 25. února 2010, 14:35:54
Poznáte alfa-lipooát draselnatý? Neviem, či som to úplne správne napísal, ale pijem ho.
Ivan

Marek :) | 25. února 2010, 14:21:11
heh, zabil som si 250mg DMSA a zacala mi trpnut tvarova cas hlavy, najviac lica a brada a okolo nosa...
a aj \"dekel hlavy\" mi nejako brní
no bohvie co to je... idem to uzivat kazde 3h spolu s ALA a raz za cas dam aj NAC s fosfolipidmi
Marek :)

Ivan | 25. února 2010, 14:00:49
Viete ako som natrafil na Natura Heal? Cez obrázky. Oni si totiž dávajú medzi písmená bodky, takže pri zadaní do vyhľadávača DMSA, neviem, či by ste naň natrafili na prvých 100 stranách,ak vôbec. Takže tento zdroj sa pred nami riadne skrýval.

Ivan | 25. února 2010, 13:57:55
Ešte som zabudol napísať, že pri silnom herxi nevládzem ani ležať. Ale súčasné silné herxy sú asi na úrovni bežného vylučovania toxínov parazitmi pred tým, než som ich začal tráviť antiparazitikami. Osobne si myslím, že aj detox ortuti na nich pôsobil antiparaziticky, tak to dávali riadne najavo.
Ivan

Marek :) | 25. února 2010, 13:17:50
Sluzba od Natura Heal nema chybu.
Prislo mi DMSA za 8 dni :)

odporucam:
http://www.naturaheal.com/product_info.php?products_id=59

cena zasielky bola cca 100 Eur a nebola otvorena
Marek :)

Ivan | 25. února 2010, 10:09:08
Silvia, pri každom antiparazitiku mám iné herxy. Pri wormwoode sú najťažšie, ale cítim aj najväčší zdravotný efekt. Teraz napríklad cítim v oblastiach spánkov občasnú mierne bolestivú aktivitu., typickú len pre wormwood. Ďaľšie herxy uňho sú: Neschopnosť myslieť, silné zahmlenie, pálivé bolesti svalov, jemný vnútorný tras, jemné mravčenie, stuhnutosť, strašne nepríjemné cítenie sa.
Ivan

Silvia | 25. února 2010, 07:53:14
Peťo, my sme si objednali s rodinou 50 g, 25g pre nás s manželom a deťmi, Ivan zobral 5g a 25 g švagrovci. Švagrinine deti, ktoré majú tak vážne problémy tolerancie potravy napr. na praziquantel nemali absolútne žiadne reakcie.
Ja som mala prvý deň fakt silné reakcie a nebyť tej hroznej zimnice, nebola som si istá, že to bolo praziquantelom. No žiaľ nemôžem lietať v oblakoch. Posledné 2 noci sa so mnou zase diali čudné stavy- v hlave. Do pol noci mávam také celotelové zášklby, akoby ma napojili na elektriku a to aj cez 10 krát. Cez deň mi skáče očné viečko. Ja mám pocit, že sa mi niečo presťahovalo do mozgu. Praziquantel som brala 4 dni. Prvý deň som si rozdelila dávku 1200 mg na tri časti, tak, aby odstup medzi nimi bol 4 hodiny. Druhý deň na 2 časti a tretí deň som 1200 mg užila jednorazovo, s grapefruitovou šťavou.
Užila som 20 mg/kg, no ktovie čo za parazita môžem mať a či naň nie je potrebná vyššia dávka. Teraz čakám na albendazol a po ďalšej výplate skúsim ešte ten Wormwood combination, čo berie Ivan.
Používam aj zapper, ale my máme ten frekvenčný. Chcela som si naň naprogramovať aj tú pevnú frekvenciu 2500 Hz, ale je to ten starší typ a dá sa tam nastaviť iba do 1000 Hz, alebo potom celé kHz. Tak som dala od 2 kHz- do 3 kHz. No neviem, či to môže mať ten istý účinok.Nuž keby sa našiel niekto, kto by sa s tebou spojil na 50 g, vyšlo by to lacnejšie.Ja by som o 3 týždne napr. veľmi chcela ešte zopakovať praziquantel, ale v marci si to nebudeme môcť finančne dovoliť. Ale ak by som to išla urobiť, určite by som ti dala vedieť, ak by si ho ešte nemal. Švagriná ho už nebude brať.

Ivan, nemohol by si prosím ťa opísať, aké máš stavy po tom wormoode? Pri herxovkách mávaš vždy zimnice? Ako odlíšiť herx od iných stavov kedy máš problémy?
Silvia

Ivan | 25. února 2010, 07:50:31

Ivan | 25. února 2010, 07:31:25
Ja som ti to napísal preto, aby si mal možnosť upnúť sa aj na lacnejšie veci. Napríklad palinu http://www.bylinky.sk/?/Atlas/Palina-prava, zoženieš v bilinkárstve, a klinček všade. Ale môžno, že sa časom objaví niekto, kto kúpi celé balenie prazikvantelu a bude sa chcieť podeliť.
http://www.nobelplus.sk/web/potravinove-doplnky/aktivna-latka/artemisia-absinthium-palina-absint-80.html
Ivan

Peter-enneagram | 25. února 2010, 00:20:33
ved to ...to su otazky na ktoe ani ja nepoznam odpoved Ivan.
Dlhe roky ,hladania a skusania ma poznacili ...ved to je aj citit na mojich prispevkoch.
1-neupol som sa na nic ...od piatku mam pocity pod pokozkou celeho tela ako keby ma \"mrle zrali\".Akkoby mi mravce lozili pod kozou.Je to vzdy lokalne na jednom mieste -trebars na ruke ci ocnom viecku ...a za par minut zasetrebars na nohe Prve co ta napadne su parazity.Brr...zazail som aj zopar zasklbov v lavom ramene..ale kludne to moze byt neurologicke alebo co ...kedze neviem ..tak spekulujem.Objavilo sa mi to 20 dni po uziti Zentelu.A dnes mam v sebe uz druhy den znovu zentel ale bez ucinku.Prisolil som aj zopar kapsul MMS2 ..a po par hod vypil naraz aj pol litra koloid.striebra.Ine pripavky tu nemam.A mravenceni mam stale .Neviem co to je ..mozno nervozita ...mozno praskla nejak cysta z nejakymi mrlami ...Ako sa to dozvies ked nevysksusas ?
.mozno je to trebars reakcia na konstitucne homeopatiak ktore somsi pred dvoma tyzdnami nasadil.Sil vela nemam.Myslenie mam take ze sa neviem sustredit ktorym smerom sa pustit.
Tebe zo srdca prajem a takisto zo srdca zavidim ze si zachytil stopu ...je to indicia aj pre mna ...a ako sam vidis aj pre vsetkych ostatnych ...aj ja by som rad nejaku zachytil ..alebo vylucil ...ozvalo sa mravencenie tak som znovu zacal studovat aj tuto moznost parazitov ...a ..zostava len system pokus - omyl

Cital som medzinym cez vikend znovu toto :
http://www.vegastrava.sk/parazity/
a tam ta zena prakticky stale spomina len cesol a cesol ...pise jasne ze nejake bylinky y tinktury ani homeopatika nema zmysle skusat ...takze preto spekulujem o prazikvanteli.Nepovazujem to za upnutie -ved aj Silvia tu na to reagovala.Tak spekulujem aj ja -to je vsetko.

Co je to wormwood ani neviem ..ale to budu zrejme nejake byliny alebo co ...Objednavat hocico zo zahranicia si naozaj netrufam a ani to neviem.Vlastne ani na SK si neviem nic cez net objednat .Na to nemam drive ani psychicky ani fyzicky skusat platby von.To co tebe zariadila manzelka mne nema kto.Na Sk este viem zatelefonovat a dohodnut sa ak ma firma v kontakte uvedeny telefon a nadiktovat adresu.Viem si sebareflexivne priznat ze mi uz mozog az tak nefunuguje .A vybavit za mna ani zakladne veci nema kto.

a ze drahy ? ...ako sa to vezme ...nemam s cim az tak porovnavat ...potrebujem vysledok aby som nabral trochu sil...ak Mala silvia to 25gramove balenie a vyslo jej to pre cca 10ludi tak pri tom 50gramovom by sa teroreticky dalo zmestit na stovku az dve na osobu na jedno az tri vyskusania.Teoreticky samozrjme .Keby sa trebars zlozil ja ,Marek ,borko, tak je to hned uz len tretina ceny . ..to je 16 gramov za 1000sk .Kazdy z nas troch ma svoje okolie par ludi tak ako mala Silvia..viem ze spekulujem ...ale co uz ...
Peter-enneagram

Ivan | 24. února 2010, 23:03:56
Peter. Prečo si sa tak upol na drahý prazikvanter? Užil som 1200mg, čo som mal od Scarlet a žiadna reakcia na rozdiel od Zentelu, Wormwood combination (100kapsí 5.22€), či extraktu z olivových listov(60 kapslí 6€). Ty si nereagoval intenzívnou zmenou ani na MMS2, čo je tiež na parazity.
Tie ceny som tam dal zámerne, aby si videl, že to nie je až tak drahé Pošta stojí 6€. Účet a karta u M-bank je zadarmo, prevody zadarmo a celé to môžeš zorganizovať cez internet. Ešte sa prihlásiš do pay pal, a to je všetko. Len sa ma nepýtaj na detaily, pretože mne to urobila manželka. Ja neviem anglicky, a ani mentálne som na to nemal, aby som to zrealizoval. Ešte že mám manželku, ktorej mozog funguje.
Ivan

Peter-enneagram | 24. února 2010, 22:22:12
Diky Silvia.
Este nieco -ako si to uzivala ? ...len tak zhruba naznac ake davky a ako casto ...
Viem ze tam maju 25 g za 2000sk a 50g za 3000sk.Preto uvazujem o spojeni sa -pri tom velkom to vyjde na 1500 sk 25g.Slusny rozdiel.A este ako sama pises vystacilo to zhruba pre 10 ludi.-Ty si mala tiez len to 25 gramove a vystacilo zhruba pre 10 ludi ,alebo si mala to 50gramove ?
Peter-enneagram

Silvia | 24. února 2010, 20:39:24
Peťo majú aj 25 g balenie. Ja už nič nemám, mali sme to napoly so švagrinou spolu 10 osôb s deťmi.
Silvia

Marek :) | 24. února 2010, 19:10:31
Dnes som sa rozpraval s dobrym znamym a prislubil mi pomoc s IV podanim. Je zdravotnik :)

Musim este k tomu zohnat \"pribalovy letak\" ci nie je vhodnejsia forma infuzky a pustat to dlhsi cas. Bo \"naradie\" na to mame, aj fyziologicky roztok :)
Scarlet mas ten \"manual\" k DMPS - myslim tu studiu - aj v anglictine? ci to je v nemcine?

Marek :) | 24. února 2010, 17:08:07
ale mozno tam naozaj klamu, ktovie. Podla tohto by mi to malo prist buduci tyzden :)

Marek :) | 24. února 2010, 17:07:21
...
Marek :)

Ivan | 24. února 2010, 16:36:04
Ja denne chodím okolo firmy, čo ho dováža z Číny. Len som nechcel veľké balenie a malé majú drahé. Ak sa ale nikto neozvete do zajtra, tak si ho tam kúpim.
Prazikvantel som kúpil od Silvie. Ešte som ho nevyskúšal. Mám silné herxy od http://www.kroegerherb.com/index.php/products/combinations_product/2453 , takže viac by som nezniesol. Inak tento Wormwood combination je zatiaľ zo všetkých antiparazitík čo som bral najefektívnejší. Sú po ňom ale aj najhoršie herxy.

Ivan | 24. února 2010, 16:31:06
Dorazil mi albendazol z Indie. Prelepený vyclievacou poštou. Kukli dnu a zalepili.
Ivan

Peter-enneagram | 24. února 2010, 16:29:34
a ja zase spekulujem ako sa dostat k tomu praziquantel .Aj vam zrejme neskor poviem preco -mam take podozrenie ze co keby predsa len v sebe nieco nemam ...
Mne v pohode teda staci aj ten rybickovy podla tohoo co pise Silvia.Len neviem kolko toho asi tak treba.50 gramov sa mi zda dost vela pre jedneho cloveka.Silvia -neodsypes pre mna cosi ? Alebo sa spojime nejako inak ? ...Marek trebrs ? ...Ivan -Ty beries aky praziquantel ? Odkial ? Nemas naviac ?
Ivan -chlorelu -tu moju ja teraz doma nemam ani gram.To by som musel objednavat cezo mna -to polkilove balenie -pri nom mam velku zlavu ako predajca takze to kopmenzuje aj postovne v pohode.Ale jej kvalitu neviem pusdit.
A tvoje dmsa by chcel tiez,ale teraz mi to nevychadza s hotovostou lebo je koniec mesiaca a ja sa pokusam aspon zaplatit zakladne platby aby som neprisiel o internet a strechu nad hlavou.
Peter-enneagram

Ivan | 24. února 2010, 12:14:33
V noci som zistil, že mi odstraňuje herxa zmes psýlia, chlorely, a chelat minerals. Ako keby uťalo. Problém je ten, že sa mi práve minula chlorela, a radšej by som si ju kúpil z USA, kde je lacnejšia ako u nás. Takže potrebujem tak 40 gramov na 2 týždne, kým mi dôjde z USA. Ako protihodnotu môžem ponúknuť DMSA.
Ivan

scarlet | 24. února 2010, 07:56:26
Peťo, z toho fóra upramene, veľa informácií o parazitoch čerpali z nášho fóra a z fóra o detoxe, ja som si to tam minule čítala a bola som prekvapená, koľko tam z toho majú od nás, tie informácie o praziquantele tam mali celé skopírované, takže som presvedčená, že to nie je tak, že by nás čítalo len máľo ľudí, len málo ľudí sa aktívne zapája, zoberú si, čo potrebujú, v podstate fungujem aj ja tak, keď prechádzam cez iné fóra.Ak dáte tému parazity alebo ťažké kovy hlavne DMSA do google, vyhadzuje hlavne toto fórum.

Silvia praziquantel sa doporučuje zopakovať za 2 až 3 týždne.
scarlet

Book keeper: {}

Provozovatelem služeb na webu NE-e.net je Martin Veverka. Provozovatel neodpovídá za obsah umístěný uživateli systému a vyhrazuje si právo kdykoliv server a všechny údaje a služby jím provozované změnit, pozastavit nebo zrušit.

Provoz technicky zajišťuje webhosting Pond.cz

RSS | Tools overview | Frequently Asked Questions | Tech. support | Logout